communication house

Archív aktualít    »   Okrúhly PR stôl - Podujatia ako nevšedný zážitok

Okrúhly PR stôl - Podujatia ako nevšedný zážitok

Podujatia majú veľkú silu, ak sa do nich účastníci aktívne zapoja a odnesú si obohacujúci zážitok. Pre ľudí je dôležité zapojiť sa a tým podporiť dobrú vec, precítiť tradície či vyjadriť svoj názor. Spoločné prežívanie posilňuje spolupatričnosť ľudí. Tieto posolstvá priniesol štvrtý Okrúhly PR stôl organizovaný Communication House.

  

Personálna manažérka spoločnosti Bel pre ČR a SR, Markéta Žáčková, vyzdvihla možnosti stavať na tradícii ľudovej kultúry a podporovať ju v regióne. Ľudový tanec Karička odtancovaný na Hlavnej ulici v Košiciach, kde sa zapojilo takmer 1000 ľudí, bol veľkým prínosom pre zamestnancov. Byť súčasťou 105 kruhov bol pre ne neopísateľný zážitok aj pre organizátorov Communication House.

 

Mudr. Peter Krcho, prednosta kliniky neonatológie DFN v Košiciach, všetkých oslovil príbehmi predčasne narodených detí. Najzdravším a najlacnejším riešením je nechať prirodzený priebeh pôrodov. Je dôležité komunikovať s budúcimi mamičkami a dodávať im dôveru.

 

Na tému detí a ich výživu nadviazala trade marketing manažérka Veronika Lengyelová z Dr.Oetker Slovensko. Predstavila známy produkt BB puding, ktorý sa začal vyrábať po vojne a bol určený na posilnenie organizmu pre podvýživené deti. Dosiaľ ho vyrábajú podľa pôvodnej receptúry. Zaslúžil sa o to Ľudovít Winter a jeho nezlomný duch pomáhať a rozvíjať.

 

Branislav Koniar, riaditeľ pretekov Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach, na 90. výročí oslovil a zapojil mladých ľudí aj pomocou sprievodných podujatí ako napr. Hudobný maratón, výstava fotografií či podujatie Cvakni si maratón.

 

Gabriela Richnavská, PR manažérka Creative Department z Bratislavy, predstavila kampaň Staroba sa nás dotýka, ktorá priamo oslovuje ľudí tým, že ich aktívne pozýva zapojiť sa do verejnej zbierky na platy opatrovateliek seniorov v ich domácom prostredí. Tento rok je to aj prostredníctvom zafarbenia si vlasov na sivo. Odvahu nazbierali 12 účastníci okrúhleho stola a odišli domov s novým účesom a pocitom, že prispeli svojou troškou na dobrú vec.

Poradiť sa prišli aj pracovníci v oblasti kultúry z VÚC Košického kraja, ktorí predstavili projekt zameraný na deti Tašíkovo.

 

Čo o Okrúhlom stole povedali účastníci, ktorých v košickom hoteli Dália bolo vyše tridsať?

 

,, .... som osobne veľmi rada a zároveň aj vďačná, že som mohla participovať na tejto úžasnej akcii.

Opäť sa Vám podarila jedna nádherná akcia...″     Viktória Ivanová, Syráreň Bel Slovensko

 

,, ... Bola to pekná a užitočná akcia. Veľa povedaného ma oslovilo. Ako som tam sedela a počúvala tie ľudské príbehy, až zimomriavky po mne chodili. Vaše rozprávanie o tanci Karička bolo inšpirujúce a veľmi sa mi páčila myšlienka nabudúce pridať aj pesničku. To by si veľa ľudí obnovilo ten pocit a silu súdržnosti pri spoločnom speve. Aj to rozprávanie, aké je to povzbudzujúce pre zamestnancov, dať im úctu a pocit hrdosti, spolupatričnosti. Často krát tam spomenuli prednášajúci, aké dôležité je vybudovať a udržať dobrý tým. A to sa podarí spoločným prežívaním v práci i mimo nej, na spoločných zmysluplných aktivitách. Krásne bolo aj rozprávanie pani manažérky firmy Dr. Oetker a vôbec všetkých. Klobúk dole pred všetkými a išla z nich ľudskosť a vyšie ciele ako zárobok, ktorý nechcem dnes podceňovať. No a tie vlasy , bol pre mňa v závere zážitok jedinečný a v mene dobrej veci. Obdivujem ako ste našli také vhodné prostredie s okrúhlimi stolmi. Ďakujem celému vášmu organizačnému tímu a pozdravujem ich.″    Alica Gerecová  

 

,, ... som rád, že som bol na Okrúhlom stole. Urobili ste dobrý výber, témy boli zaujímavé a dokázali zaujať. Mojou motiváciou na účasť bol p.Koniar, s ktorým sme si aj vymenili kontakty. Zapojil som sa do kampane a nechal si zafarbiť vlasy. Mám z toho dobrý pocit. Páčila sa mi aj forma prezentácií, boli veľmi kvaliltné.″ starosta obce Blažice Juraj Gmitro

 

Fotografie z tohto podujatia si pozrite vo fotogalérii.

Communication House - sídli v Košiciach a je prvou mimobratislavskou PR agentúrou na Slovensku založenou v roku 1996.

Communication House, s.r.o.

Štefánikova 6, 040 01 Košice, web: www.communicationhouse.sk
Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk