communication house

Archív aktualít    »   Pri okrúhlom stole sa podávalo inšpiratívne PR

Pri okrúhlom stole sa podávalo inšpiratívne PR

Vytváranie PR je vec zložitá, no zároveň veľmi rozšírená. O tom, čo funguje v praxi a kde sú možnosti a hranice public relations v slovenskej praxi, sme diskutovali na Okrúhlom stole Inšpiratívne PR v Eco-friendly Hoteli Dália v Košiciach 23. mája 2013.

 

 

Konateľ hotela Dália Rastislav Amrich predstavil komunikáciu značky jediného slovenského hotela s visačkou Ecolabel, udeľovanou Európskou úniou.

 

 

 

S komunikačným manažérom Európskeho hlavného mesta kultúry Košice 2013 Tomášom Čižmárikom sme nazreli do informačného zákulisia mamutej akcie, akou bol otvárací ceremoniál v druhej polovici januára.

 

 

 

Na okrúhly stôl zamierili komunikační špecialisti zo súkromnej, samosprávnej i neziskovej sféry.

 

 

 

Michaela Kráľová za Embraco Slovakia predstavila spoločnosť a jej starostlivosť o zamestnancov, ako i dobrovoľnícke a filantropické aktivity. To všetko vynieslo spišskej firme dve ceny Via Bona Slovakia od Nadácie Pontis, vrátane hlavného ocenenia pre veľké podniky za rok 2012.

 

 

 

Riaditeľka Communication House a šéfredaktorka časopisu Torty od mamy Katarína E. Čániová hovorila o projekte hobby magazínu a rôznych stránkach jeho promovania - od Majstrovstiev sveta v hokeji cez Festival neobyčajných kvetov v Piešťanoch až po podporu talentu mladých cukrárov.

Communication House - sídli v Košiciach a je prvou mimobratislavskou PR agentúrou na Slovensku založenou v roku 1996.

Communication House, s.r.o.

Štefánikova 6, 040 01 Košice, web: www.communicationhouse.sk
Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk