communication house

Archív aktualít    »   Tancujúce mesto medzi víťazmi

Tancujúce mesto medzi víťazmi

Najlepšie podujatie na Slovensku   – 2. miesto pre Karičku na Hlavnej

 

V špeciálnej kategórii Najlepšie podujatie na Slovensku za uplynulých dvanásť mesiacov získalo v týchto dňoch na 5. ročníku prestížnej PR súťaže PROKOP 2014 druhé miesto Tancujúce mesto – Karička na Hlavnej.

Obyvatelia i návštevníci Košíc mali možnosť odžiť si túto udalosť vlani v júni. Takmer tisíc ľudí tancujúcich v 105 kruhoch vytvorilo ustanovujúci slovenský rekord v spoločnom tancovaní unikátneho tanca. Ochutnali tiež syr Karička zo Syrárne Bel Slovensko – hlavného partnera eventu. 
Kategóriu Event PR v rámci cien PROKOP 2014 sa umiestnilo fórum najväčších elít európskeho biznisu v Bratislave s názvom Big Ideas for CEE. Ako tretia uspela náborová kampaň Elitná jednotka pre Fakultu elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave. 
Do súťaže bolo prihlásených až 91 projektov, čo je dvojnásobok oproti vlaňajšku. Ocenenie pre tím z východného Slovenska špecializujúci sa na ústretovú komunikáciu s verejnosťou je o to významnejší, že uspel ako jediný mimobratislavský v konkurencii megaprojektov napr. pre Slovak Telekom, SPP, Tipos či Siemens.

„Ocenenie nám fakt rozohrialo srdce. Posolstvo Karičky na Hlavnej je totiž mimoriadne. Spoločne s folklórnym súborom Železiar, Domom ľudového tanca v Košiciach a Syrárňou Bel v Michalovciach máme ambíciu vytvárať čo najviac harmonických kruhov, v ktorých ľudia precítia silu dotyku v porovnaní s neosobným dotykom klávesnice počítača.

Možnosť objať sa v karičke ponúkneme aj 25. júna 2014 v rámci Cassovia Folkfestu, “ prezrádza riaditeľka uvedenej 18-ročnej agentúry Dr. Katarína Čániová.

Communication House - sídli v Košiciach a je prvou mimobratislavskou PR agentúrou na Slovensku založenou v roku 1996.

Communication House, s.r.o.

Štefánikova 6, 040 01 Košice, web: www.communicationhouse.sk
Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk