communication house

Archív aktualít    »   Sadíme budúcnosť - hlavou, srdcom, rukami

Sadíme budúcnosť - hlavou, srdcom, rukami

Novozaložená Škôlka stromov venovaná prezidentke Zuzane Čaputovej, ktorá nad otvorením iniciatívy prebrala záštitu, vyrástla v mikroregióne Hornád, pre ktorý pripravujeme štvrťročník Abovský hlásnik. Poputuje aj k prezidentke, úlohy posla sa chopil Norbert Kurilla, jej poradca pre životné prostredie.  

„Škôlka bude slúžiť ďalším generáciám ako genofond pôvodných druhov drevín v regióne. Cieľom nového programu je sadiť správne stromy na správnych miestach všade tam, kde je to potrebné,”  hovorí Peter Medveď, riaditeľ Nadácie Ekopolis. Budúcnosť sadili žiaci i cenní hostia - z Kancelárie prezidentky SR, Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku, štátny tajomník Ministerstva životného prostredia SR, generálny partner GLS aj šéfredaktorka Abovského hlásnika Katarína Čániová. Priateľská atmosféra vládla pri práci i občerstvení. Sladké komperňiki (150 ks) pripravili Trstenčanky Magdaléna a Jana Šelepské s Pavlínou Helfenovou

Projekt Sadíme budúcnosť s podporou OZ Priatelia Trstenskej prírody myslel aj na alej, ktorá vedie popri cyklotrase z Trsteného pri Hornáde do Skároša. Do stromoradia pribudlo 22 líp a osem pekných dubov, ktoré zakúpila tiež nadácia Ekopolis.

  
Hotovo! Hlásia po vysadbe clenovia kancelárie               V areáli ZŠ Trstené pri Hornáde rastie škôlka stromov
prezidentky SR
     
Členovia Zastúpenia Europkej komisie na              Deviatiaci ZŠ svorne v tričkách - Ja ♥ Zelenú školu
Slovensku čítajú Abovský hlásnik
Communication House - sídli v Košiciach a je prvou mimobratislavskou PR agentúrou na Slovensku založenou v roku 1996.

Communication House, s.r.o.

Štefánikova 6, 040 01 Košice, web: www.communicationhouse.sk
Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk