communication house

Archív aktualít    »   Výstava tort, medovníkov a ručných prác „Vo svete rozprávok“

Výstava tort, medovníkov a ručných prác „Vo svete rozprávok“

Communication House, vydavateľ časopisu Torty od mamy, v spolupráci s www.tortyodmamy.sk a generálnym partnerom podujatia SLK Piešťany, a.s. vás pozývajú na Výstavu tort, medovníkov a ručných prác  v priestoroch SLK  Piešťany,  v termíne 5. 10. 2013.

 

Stretnutie je určené pre čitateľky a fanynky nášho časopisu, ale aj pre každého, kto si rád zaspomína na detstvo a na krásne rozprávky. Chceme ukázať zručnosť, šikovnosť a fantáziu, ktorá sa tiahne od východu až po západ Slovenska. A pripraviť rôzne rozprávkové torty, postavičky z cukru, marcipánu, čokolády ale aj z medovníka či látky, papiera, prútia,...

 

Všetku tú rozprávkovú krásu pripravia amatérske cukrárky a medovnikárky, ktoré sa stretávajú na www.tortyodmamy.sk  a tiež zručné žienky združujúce sa na portáli www.artmama.sk z celého Slovenska.

 

Súťaž a výstava sa udeje v sálach Balnea Palace hotela Esplanade. Vyhodnotenie súťaže a prehliadka tort, sladkých postavičiek, medovníkov či ručných prác s ukážkami ich tvorby bude prístupná verejnosti. Vstup je voľný.

 

Neváhajte. Príďte a zažite s nami deň plný súťaží, zaujímavých hostí, ukážok sladkého umenia, vôní medovníkov, talentu šikovných rúk i množstva ozajstných prekvapení. Stačí prísť a ponoriť sa s nami do sveta rozprávok. 

 

Všetkých srdečne pozývame.

Communication House - sídli v Košiciach a je prvou mimobratislavskou PR agentúrou na Slovensku založenou v roku 1996.

Communication House, s.r.o.

Štefánikova 6, 040 01 Košice, web: www.communicationhouse.sk
Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk