communication house

Archív aktualít    »   Zážitok z čítania

Zážitok z čítania

Tajomstvo amerického cukrárskeho mága aj päťstoročných Bratislavských rožkov

Viete, ako vníma tortárske umenie americký tortový mág Ron Ben-Israel? Ako kreatívne variácie výborne zvládnutej klasiky. V najnovšom čísle časopisu Torty od mamy Vám ho predstavujeme na príklade sladkého poschodového diela s názvom Jin a Jang.

Na svadobnej torte Alica v ríši divov Slovenka žijúca v Anglicku strávila 70 hodín. Po večeroch, popri synovej neposednosti. Výsledok? Velikánska rozprávka...

Ako sa cítite, keď Vás pohladia divoké ruže? Precítite to pri čítaní a potom pri skúšaní torty s rovnomenným názvom. Alebo radšej chcete vyskúšať  recept cukrárskej kráľovnej Jožky Zaukolcovej na citrónovú Panna Cottu alebo  makovú tortu s hruškami?

Historici tvrdia, že tajomstvo takmer päťstoročných Bratislavských rožkov  je  najmä v presnom pomere hmotnosti plnky a cesta. Pečivo plnené makom či orechmi sa podľa starých účtovných kníh predávalo v Pressburgu vraj už okolo roku 1590!

Chcete urobiť blízkym či známym dlhotrvajúcu radosť? A to len za 8,52 Eur?  Zapojte sa do predplatiteľskej súťaže a za uvedenú sumu na rok môžete získať viac ako je päťdesiatnásobok v podobe prvej alebo aj mnohonásobne viac v podobe ďalších cien.
Letné číslo opäť v novom šate je pre cukrárky a cukrárov doslova klenotnicou tipov a námetov. Stačí do nej načrieť. Želáme Vám veľa čitateľských zážitkov.

Communication House - sídli v Košiciach a je prvou mimobratislavskou PR agentúrou na Slovensku založenou v roku 1996.

Communication House, s.r.o.

Štefánikova 6, 040 01 Košice, web: www.communicationhouse.sk
Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk