communication house

Mediálne centrum    »   Tlačové správy    »   Oslava belgických chutí

Oslava belgických chutí

Jeden z najlepších cukrárov sveta pre Slovenky


(Košice, 5. júna 2013) - Jeden z najlepších cukrárov sveta, Flám Bernard Proot, sa delí o recept na jedinečnú vanilkovo-mandľovú tortu s jahodami. Sladké belgické osvieženie na horúce letné dni prináša aktuálne vydanie časopisu Torty od mamy.
Bernard Proot, majiteľ najluxusnejšej cukrárne v diamantovej štvrti malebných Antverp, ponúka pre čitateľov inšpirácie na zmrzlinové torty a v exkluzívnom rozhovore prezradí, prečo je preňho práca s čokoládou relaxom.
„Kvalita, kreativita a tradícia – to sú znaky práce majstra Proota a sme radi, že sme ho získali pre slovenské amatérske cukrárky,“ vyznáva sa šéfredaktorka časopisu Katarína E.Čániová.


Laboratórium vo výrobniach


Na gram presne sa musia zmiešať ingediencie, keď sa pripravujú „macarons“. Sú to zvonka chrumkavé a zvnútra lahodné koláčiky, najslávnejšie výtvory rodinného podniku Ladurée z Francúzska. S „desatorom“ od časopisu Torty od mamy ich dokážete upiecť aj vy.
Tridsaťšesťstranový štvrťročník pre milovníkov a milovníčky pečenia poteší aj deti. Cukrový kráľ je ockom sladkej princeznej, o ktorú bojuje ohnivý drak. Na zámok sa zatúla aj Červená Čiapočka a deti určite poteší aj zelený vodník. Návody, ako potešiť maškrtné jazýčky, sú v letnom čísle.
Malinová šarlota, slivková a ríbezľová torta, ovocím šmrncnutá bublanina osviežia vašu rodinu a priateľov na letnom posedení v záhrade. Tam už rozkvitli letné kvety a na našich stranách vám zavoňajú postupy na prípravu marcipánových kvetinových ozdôb.
Viete, akú dekoráciu môžete zvoliť na bežnú tortu, aby bola iná a „in“? Aj na to odpovedia letné Torty od mamy.
V čase, keď na Slovensku vzrastá trend pečenia, časopis už po druhýkrát prichádza s nákladom 15 000 výtlačkov. Štvrťročník, ktorý si vyžiadala internetová komunita amatérskych cukrárok, podporuje aj rovnomenná webová stránka so 150 000 unikátnymi návštevníkmi.

Communication House - sídli v Košiciach a je prvou mimobratislavskou PR agentúrou na Slovensku založenou v roku 1996.

Communication House, s.r.o.

Štefánikova 6, 040 01 Košice, web: www.communicationhouse.sk
Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk