communication house

Služby    »   Externá komunikácia    »   Vzťahy s verejnosťou

Vzťahy s verejnosťou

Koncepčné plány pre vzťahy s verejnosťou

Komunikácia nie je jednorazová záležitosť. Treba sa jej venovať, starať sa o ňu, rozvíjať ju. Vytvoríme pre vás plán, ako komunikovať s verejnosťou, aby bola vaša firma synonymom kvalitného a spoľahlivého partnera.

 

Krízové plánovanie

V čase krízy je plánovanie dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Unáhlené konanie sa nevypláca. Porozprávame sa o vašich potrebách, rozanalyzujeme aspekty krízy. Spoločne naplánujeme informovanie jednotlivých partnerov vašej firmy.

 

Spoločenská zodpovednosť – firemná filantropia

Kto nie je zodpovedný k verejnosti, neprežije v konkurenčnom boji. Čoraz viac firiem sa so svojím ziskom delí a venuje časť z neho na rozvoj ľudí a miesta, kde pôsobí. Rozmýšľate nad tým, v čom by ste mohli byť zodpovední vy? Odlíšte sa od univerzálnych receptov na dobročinnosť a buďte originálni. Vieme, ako na to.

 

Sponzoring

Venujte časť svojho zisku efektívne. Navrhneme Vám spôsoby a miesta, ako to urobiť s čo najväčším prínosom pre obdarovaného, ale aj pre darcu.

 

Aktualizácia webu

Kto nie je na internete, neexistuje. Dávajte o sebe vedieť aj prostredníctvom webu. Postaráme sa, aby Vaša stránka žila. Pripravíme a aktualizujeme jej obsah.

 

www.regionhornad.sk

Webstránka Regionálneho združenia obcí Hornád. Obsahuje informácie o mikroregióne, udalostiach, špecifiká a zaujímavosti.

Communication House - sídli v Košiciach a je prvou mimobratislavskou PR agentúrou na Slovensku založenou v roku 1996.

Communication House, s.r.o.

Štefánikova 6, 040 01 Košice, web: www.communicationhouse.sk
Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk