communication house

Služby    »   Vydavateľské služby    »   Cyklomapa okolia Košíc

Cyklomapa okolia Košíc

Bedeker s mapou v jednom

 

Vytvorili sme sprievodcu pre cyklistov s názvom Mikroregión Hornád. Popri štvrťročníku Abovský hlásnik a spravovaní internetovej stránky ide o ďalší z prezentačných nástrojov, ktoré pripravujeme pre Regionálne združenie obcí Hornád.

Mapa poteší nielen turistov, ale je tiež výborným propagačným materiálom pre mikroregión a obce. Zviditeľní ich pri významných návštevách a podujatiach.


Naše skúsenosti radi využijeme a rozvinieme pri spolupráci s ďalšími združeniami.

 

O mape

 

Oblasť juhovýchodne od mesta turisti ešte dostatočne neobjavili. Ide pritom o veľmi peknú časť Slovenska, kde sa stretáva nížinná krajina Košickej kotliny so Slanskými vrchmi. Jednoducho región s pestrou prírodou, vhodný pre cyklistické a pešie výlety rodín s deťmi aj náročných športovcov. Dočítate sa o ňom v jednom z čísel Krás Slovenska aj Obecných novín.

 

Mapu kúpite tu: Zoznam predajných miest

 

Cyklomapa s moderným dizajnom obsahuje dôležité kontaktné údaje na obce a servisy. Články predstavujú mikroregión a zaujímavé lokality s fotografiami. Nechýba preklad toho najpodstatnejšieho v angličtine a kompletných textov v maďarčine. Obce totiž ležia v blízkostí južných hraníc. Mapová časť s označenými trasami ponúka aj priľahlé územie Maďarska. Ide teda o mapu na jednej a prehľadný bedeker na druhej strane.

 

Ukážky z trás aj mapy uvidíte vo fotogalérii.

 

Zaujala tiež viaceré cyklistické weby. Pozrite si ich:

 

www.cykloturistika.info

www.mtbiker.sk

www.bikemagazin.sk

 

Communication House - sídli v Košiciach a je prvou mimobratislavskou PR agentúrou na Slovensku založenou v roku 1996.

Communication House, s.r.o.

Štefánikova 6, 040 01 Košice, web: www.communicationhouse.sk
Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk