communication house

Archív aktualít    »   Krstili sme Višňové zápisky na oslave žien

Krstili sme Višňové zápisky na oslave žien

Knižka, ktorá si za veľmi krátky čas našla miesto v ženských kabelkách, je oficiálne pokrstená. Ako inak, ako višňovým vínom a višňami. Reč je o Višňových zápiskoch publikovaných vydavateľstvom a PR agentúrou Communication House. Účastníci s úsmevom hodnotili slávnosť a priznávali, že niečo také jakživ nezažili. Netradičnosť spočívala v tom, že sa neoslavovala primárne knižka, ale čarovné ženstvo. Práve to, sa často stráca v každodenných povinnostiach.

 

Oslava patrila ženám, ich jemnosti, krehkosti a zároveň prirodzenej sile, ktorú má každá z nich. Šťastné tváre v hľadisku zabezpečili účastníci pestrého programu, ktorý ich sprevádzal celý večer.

 

Otváracím tancom Bardo sa predstavili tanečníčky zo skupiny Lunsana. Parket spontánnou choreografiou ohriala aj tanečníčka Ariadna, ktorá hosťom doslova vyrazila dych. Vrátil sa im pri čítaní úryvkov z Višňových zápiskov. Nimi boli popretletané vystúpenia, čo dodávalo na následnosti a vytváralo neuveriteľnú mozaiku. Autorka knižky, Katarína Eva Čániová, si poctila ženskosť v hawaiskom prevedení so svojou tanečnou skupinkou Hula tanečníčok.

Ženské krivky vyzneli aj v exkluzívnych modeloch návrhárky Eriky Faguľovej - Lorinczovej. V módnej prehliadke modelky predstavili niekoľko jej hand-made kúskov. A nepredstavovala sa len móda ale i obrazy. Ukážka z umenia ilustrátorky knižky Elenky Čániovej zdobila miestnosť oslavy. Hostia mali možnosť vidieť vývoj jednotlivých kresieb a ich finálne verzie.

Večer by sa mohol zdať viac tanečný ako obvykle, pretože kubánskou salsou a rýchlou školou ,,afro prvkov" nás poctili tanečníci zo skupiny SalsaCalienteDance. Hostia neváhali a rezko sa pridali na parket. Čerešničkou na torte bolo charlestonské zakončenie programu skupinou Lunsana

,,Utvorte koridor! Výzva zamatovej revolúcie. Vytvorte kruh! Pokyn múdrej ženy." Práve taký kruh, podľa pokynu múdrej ženy, sa vytvoril pri samotnom akte krstu. ,,Kruh je mandalou. Má velikú silu. Vyživuje, posilňuje každého, kto ho tvorí." Takto kruhom posilnení boli hostia i autorka. 


Atmosféru si vychutnajte na fotkách vo fotogalérii.

Communication House - sídli v Košiciach a je prvou mimobratislavskou PR agentúrou na Slovensku založenou v roku 1996.

Communication House, s.r.o.

Štefánikova 6, 040 01 Košice, web: www.communicationhouse.sk
Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk