communication house

O nás

O nás

Communication House, s.r.o. je priamym nástupcom PR agentúry - fyzickej osoby ČÁNIOVÁ P&P, ISO 9001, ktorá získala ako prvá na Slovensku medzinárodný certifikát kvality ISO 9001. Certifikovala ju švajčiarska spoločnosť SGS. Aj v Communication House, s.r.o. má kvalita prioritu. Medzi ďalšie hodnoty patria dôvera, osobný kontakt, nadčasovosť, spoľahlivosť, zanietenosť a flexibilita.

Communication House, s.r.o. cielene harmonizuje vzťahy s verejnosťou. Komplexné komunikačné riešenia šité na mieru posilňujú pozíciu subjektov na trhu, budujú ich značku, imidž, lojalitu cieľovej verejnosti, ale i zamestnancov. Efektívne pomáha riadiť interpersonálne vzťahy navonok i dovnútra, v čase rastu i krízovej situácie. To všetko prostredníctvom osobnostného prístupu a nástrojov internej a externej komunikácie.

Sme pozorovateľmi Asociácie public relations v SR - www.aprsr.sk.

Jednotlivé súvislosti do seba zapadajú ako skladačka puzzle. Aby sme pochopili ich vzájomné prepojenie, potrebujeme nájsť správne riešenie, kľúč. Pomocou tohto kľúča pootvoríte dvere do sveta public relations. Medzi mnohými časťami mozaiky bude práve tá Vaša svietiť. Nájdete si miesto na slnku práve vďaka službám Communication House.

Sme jedinou full servisovou PR agentúrou na jednom z najvýchodnejších cípov Európskej únie - v Košiciach. Máme za sebou 15 úspešných rokov. Pracujeme pre významných slovenských a zahraničných klientov.

Komunikujeme aj v angličtine.

Communication House - sídli v Košiciach a je prvou mimobratislavskou PR agentúrou na Slovensku založenou v roku 1996.

Communication House, s.r.o.

Štefánikova 6, 040 01 Košice, web: www.communicationhouse.sk
Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk