communication house

Služby    »   Vydavateľské služby

Vydavateľské služby

S časopisom Torty od mamy sa z Communication House stalo plnohodnotné vydavateľstvo. Náš titul pre milovníčky a milovníkov tort vydával štyri razy do roka. Na našom konte máme už i prípravu mapových titulov pre našich klientov a samozrejme celú plejádu interných magazínov (ako externá redakcia pre našich klientov). Špecialitou zostávajú dielko do kabelky Višňové zápisky a knižka minipríbehov zo života Orechová slávnosť od Kataríny Evy Čániovej, s ktorou sme sa v roku 2007 zúčastnili aj súťaže o knihu roka v rámci prestížnej výstavy Biblioteka v Bratislave.

 

Višňové zápisky - inšpirácia pre ženy

Knižka, ktorá si za krátky čas našla miesto v ženských kabelkách. Úprimná, odvážna, intímna, drzá aj jemná – takto prvé čitateľky vnímajú Višňové zápisky. Autorka Katarína Eva Čániová ponúka toto odvážne dielko ako dennú dávku inšpirácie pre ženy. Knižku bohato ilustrovala mladá výtvarníčka Elena Čániová, absolventka Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave.

Torty od mamy

  Od jesene 2010 do 31. decembra 2014 sme vydávali Torty od mamy - prvý špecializovaný     časopis určený slovenským i českým čitateľom, milovníkom tortičiek.  Nevznikol z potreby 

  vydavateľa, ale z chuti čitateľa. Aktuálny náklad dosahuje 15 000 výtlačkov - oproti      začiatkom sa zvýšil päťnásobne. Za časopisom stojí silná komunita stránok www.tortyodmamy.sk so 150 000 unikátnymi návštevníkmi. Vychádza štvrťročne.

Orechová slávnosť o komunikácii

NAPÍSALI O KNIHE

Autor recenzie: Beáta Hybáčková

zdroj: www.zivot.sk

Moja kamarátka Katka Čániová z Košíc napísala knihu. Nazvala ju Orechová slávnosť a podarovala si ju k vlastnej päťdesiatke. Stálo ju to sedem rokov roboty a niekoľko dovoleniek, pretože ju vydala za svoje peniaze.

Mám otázky: Prečo to robila? Kde na to zobrala energiu? Má výborne fungujúcu rodinu, tri veľké deti, je úspešnou podnikateľkou, každú voľnú chvíľu venuje turistike, dokonca veľmi dobre vyzerá, je pohodová, skrátka nepoznám oblasť, kde by jej to neklapalo.

Cyklomapa okolia Košíc

Vytvorili sme sprievodcu pre cyklistov s názvom Mikroregión Hornád. Popri štvrťročníku Abovský hlásnik a spravovaní internetovej stránky ide o ďalší z prezentačných nástrojov, ktoré pripravujeme pre Regionálne združenie obcí Hornád.

Mapa poteší nielen turistov, ale je tiež výborným propagačným materiálom pre mikroregión a obce. Zviditeľní ich pri významných návštevách a podujatiach.

Náučná mapa pre školy o podobách vody na juhovýchodnom Slovensku

Cesty vody - krásne i účelné

Jedinečná mapa, pravdepodobne prvá svojho druhu na Slovensku, vznikla v spolupráci so Slovenským vodohospodárskym podnikom, š.p., odštepný závod Košice. Sústreďuje významné vodné "objekty" - prirodzené i vytvorené človekom - na juhovýchode Slovenska, v regióne, kde ľudia žijú v susedstve 13 riek, od Bodvy po Cirochu a od Tisy po Torysu. Vznik mapy kompletne financoval holandský partner medzinárodného projektu s SVP OZ Košice - vodná rada Regge en Dinkel z mesta Almelo.

Communication House - sídli v Košiciach a je prvou mimobratislavskou PR agentúrou na Slovensku založenou v roku 1996.

Communication House, s.r.o.

Štefánikova 6, 040 01 Košice, web: www.communicationhouse.sk
Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk