communication house

KARIČKA tanec    »   Zemplínska karička 2019

Zemplínska karička 2019

Tento rok - už siedmykrát - vo štvrtok 20. júna,
tancujeme KARIČKU s ČARDÁŠOM na košickej Hlavnej!


K najúspešnejšej pôvodnej karičke z predošlých ročníkov pripravil choreograf Vlado Urban z FS Železiar na žiadosť tanečníkov jedinečný parchovianský čardáš. Neopakovateľná tancovačka v centre mesta na vás čaká! Šup sem, hop tam, nech nové kroky poznám...

Ako sa naučíte Zemplínsku KARIČKU s ČARDÁŠOM za dve hodiny?

Prihlásite sa na metodické dni v utorok 30. apríla 2019 o 10:00 hod. alebo 14:00 hod. alebo vo štvrtok 16. mája 2019 o 10:00 hod. alebo 14:00 hod. a v Dome ľudového tanca na Starozagorskej 10 na KVP v Košiciach vás Vlado Urban, choreograf FS Železiar, naučí tanečné kroky. Kapacita sály je obmedzená a metodický deň je určený pre vedúceho krúžku spolu s troma tanečníkmi, preto je nutné prihlásiť sa vopred prostredníctvom emailu na karickatanec@gmail.com alebo FB/karickatanec.

Online REGISTRÁCIA spustená! 

Tento rok sme pripravili novinku - online prihlášku. Stačí vyplniť krátky formulár a odoslať. Prosíme o vyplnenie aj nepovinných otázok, ktoré nám pomôžu pri organizácii podujatia. Tešíme sa na Vás!
Výukové videá sú tu - nácvik začína!

Staronové tanečné kroky karičky a nového parchovianskeho čardáša sa naučíte veľmi ľahko. Pozrite si výukové videá - odporúčame niekoľkokrát a premeňte svoje triedy, kancelárie či obývačky na telocvičňu, kde začnete spolu skúšať. POZOR! Po tanci karičky je na videozázname malá prestávka, po ktorej pokračuje tanec čardášom!  

Navštíviť môžete aj METODICKÉ DNI
, na ktorých zdokonalíte svoje tanečné pohyby a precvičíte choreografiu v priestore. Prebiehať budú na SZUŠ Vlada Urbana, Starozagorská 10, Košice - KVP. O termínoch vás budeme včas informovať. Do tancovania! 


Zemplínska KARIČKA s ČARDÁŠOM 2019 - METODIKA


Zemplínska KARIČKA s ČARDÁŠOM 2019 - TANECNatáčali sme nové metodické video!


Originálna Zemplínska KARIČKA s ČARDÁŠOM prichádza! Šikovní hudobníci a tanečníci z FS Železiar spojili sily a nová choreografia od Vlada Urbana, umeleckého vedúceho súboru, je na svete. Pri natáčaní metodického videa 20. marca na SZUŠ Vlada Urbana v Košiciach sme boli aj my - koordinátori karičky. Vládla výborná nálada, veď prezrite na fotky :). Video natočil karičkami ostrieľaný Rado Sklenár a čoskoro ho uverejníme, aby ste mohli začať trénovať!

KONTAKT:
Katarína Čániová
hlavná organizátorka, PR
0905 812 883
karickatanec@gmail.com

Matúš Géci
koordinátor (nábor, propagácia)
0918 165 231
karickatanec@gmail.com

Monika Floriánová
organizačná príprava Dňa D
0904 436 579

Prihláška na Zemplínsku karičku s čardášom 2019 je TU.

 Nájdete nás aj na
www.facebook.com/karickatanec

Karička je sprievodné podujatie
medzinárodného folklórneho
festivalu Cassovia Folkfest 2019


Odborní garanti:
www.zeleziar.sk
www.szuske.sk

Partner: Syráreň Bel Slovensko
výrobca syrov Karička naša slovenská

 

Communication House, s.r.o.

Štefánikova 6, 040 01 Košice, web: www.communicationhouse.sk
Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk